Massaaž

● KLASSIKALINE MASSAAŽ
●  SELJAMASSAAŽ
●  AROOMITERAAPIA – JA MASSAAŽ
●  ŠOKOLAADIMASSAAŽ
●  SALENDAV MASSAAŽ
●  LAAVAKIVIMASSAAŽ
●  JALGADE MASSAAŽ


 Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja üks levinuim massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

Ca 45 min = 50 EUR

Massaaž koos keha koorimisega = 56 EUR

Koorimiseks kasutatakse Thalaspa meresoola.

 


Aroomimassaaž

Aroomiteraapia on alternatiivne ravi, kus keha ja psüühika ravimiseks kasutatakse aromaatsete taimede õlisid ja vastavat massaažitehnikat. Läbi kesknärvisüsteemi mõjub massaaž rahustavalt, maandab psüühilisi pingeid, leevendab stressi, lõõgastab lihaseid, väljutab jääkaineid, on abiks ainevahetuse häirete ja närvilisuse korral.

Ca 45 min = 56 EUR

Massaaž koos keha koorimisega = 62 EUR

Koorimiseks kasutatakse Thalaspa meresoola.

 


Šokolaadimassaaž

Sobiv protseduur neile, keda kimbutavad südameveresoonkonna haigused, stress ja tujulangus. Sobib kõikidele nahatüüpidele – kuiva nahka niisutab ja toidab, rasvasel nahal kuivatab poore, ealist nahka pingutab ja toidab. Ideaalne kosmeetiline protseduur ja meeleline lõõgastus.

Ca 45 min = 60 EUR

Massaaž koos keha koorimisega = 66 EUR

Koorimiseks kasutatakse Thalaspa meresoola.

 


Laavakivimassaaž

Laavakivimassaaž on suunatud eelkõige sisemise energia tasakaalustamisele. Selle massaaži aluseks on teadmine, et inimese kehal paikneb 7 tšakrat. Tšakrad on inimese keha energiakeskused. Igale tšakrale vastab teatud värv, noot ja vääriskivi. Igal tšakral on oma mõjutsoon – see tähendab, et iga tšakra vastutab teatud siseorganite töö eest ning samas ka inimese hingelise seisundi eest. Kokkupuutel nahaga annavad kivid organismile soojust, mille tulemusena leevenduvad lihasvalud, laienevad veresooned, reguleerub seedetegevus ja ainevahetus ning hormonaalsüsteem.

 

Kuumad laavakivid Pool keha 51.00/ Terve keha 89.00  

Külmad laavakivid Pool keha 51.00/ Terve keha 89.00

Kuumad ja külmad Pool keha 60.00/ Terve keha 108.00

Pool keha ca 1 h ja terve keha ca 1,5 h